Продаденоletna

225/55R17 97Y ContiPremiumContact 5 *MO

9,890 ден

Шифра: 501489 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

55

Дијаметар

R17

Шара

ContiPremiumContact

Тежински индекс

Y

Брзински индекс

Y

Бренд

Сезона