Продаденоletna

225/55R17 97Y P7cint * MO

9,280 ден

Шифра: 501607 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

55

Дијаметар

R17

Шара

P7cint * MO

Тежински индекс

Y

Брзински индекс

Y

Бренд

Сезона