Продаденоall-season-letna-zimska
MICHELIN

225/55R18 98V CROSSCLIMATE SUV

Ширина

Профил

55

Дијаметар

R18

Сезона

Шара

Crossclimate SUV

Тежински индекс

98

Бренд

Брзински индекс

V

Шифра: AA019021 Категории: Ознаки: