Продаденоletna

225/55R19 99V BRAVURIS FR

8,420 ден

Шифра: 500172 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

55

Дијаметар

R19

Шара

BRAVURIS 5HM

Бренд

Сезона