letna
CONTINENTAL

225/60R16 98W EcoContact 6

Ширина

Профил

60

Дијаметар

R16

Шара

ContiEcoContact 6

Runflat

0

Тежински индекс

98

Брзински индекс

W

Бренд

Сезона

RR

A

WR

A

Noise

71

Шифра: AA022738 Категории: Ознаки: