Продаденоletna

225/60R18 100H CSC5 SUV

11,020 ден

Шифра: AA008380 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

60

Дијаметар

R18

Шара

ContiSportContact 5

Тежински индекс

H

Брзински индекс

H

Бренд

Сезона