225/60R18 104H PILOT ALPIN 5 SUV XL

Шифра: AA016265-22 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

60

Дијаметар

R18

Шара

Pilot Alpin 5 SUV

Тежински индекс

Брзински индекс

H

Бренд

Сезона