Продаденоza-site-sezoni

225/60R18 104V N’blue 4Season SUV XL

7,920 ден

Шифра: 503760 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

60

Дијаметар

R18

Шара

N'blue 4Season (SUV)

Тежински индекс

V

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона