Продаденоzimska
DAVANTI

225/60R18 104V Wintoura SUV

Ширина

Профил

60

Дијаметар

R18

Сезона

Шара

Wintoura

Тежински индекс

104

Бренд

Брзински индекс

V

Шифра: AA018236 Категории: Ознаки: