Продаденоletna

225/65R17 101H D687

7,110 ден

Шифра: AA002277 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

65

Дијаметар

R17

Тежински индекс

H

Брзински индекс

H

Бренд

Сезона