letna
MICHELIN

225/65R17 102H E PRIMACY

Ширина

Профил

65

Дијаметар

R17

Шара

E PRIMACY

Runflat

0

Тежински индекс

102

Брзински индекс

H

Бренд

Сезона

Шифра: AA022188 Категории: Ознаки: