-10%Продаденоzimska

225/65R17 102H SNOW RI

5,740 ден 5,166 ден

Шифра: AA023754 Категории:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

65

Дијаметар

R17

Шара

Snow

Тежински индекс

H

Брзински индекс

H

Бренд

Сезона