zimska

225/65R17 102H TS 870 P

Ширина

Профил

65

Дијаметар

R17

Шара

TS 870 P

Тежински индекс

H

Брзински индекс

H

Бренд

Сезона

Шифра: 503400 Категории: Ознаки: