Продаденоletna
MICHELIN

225/65R17 106V PILOT SPORT 4 SUV XL

Ширина

Профил

65

Дијаметар

R17

Сезона

Шара

Pilot Sport 4 SUV

Тежински индекс

106

Бренд

Брзински индекс

V

Шифра: AA019017 Категории: Ознаки: