ПродаденоOUTLET 2021letna

235/35R19 91Y Protoura Sport XL

5,830 ден

Шифра: AA022127-21 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

35

Дијаметар

R19

Шара

PROTOURA SPORT

Тежински индекс

Y

Брзински индекс

Y

Бренд

Сезона