Продаденоletna

235/40R17 90W Bravuris 5HM FR

6,810 ден

Шифра: 01053 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

40

Дијаметар

R17

Шара

Bravuris 5HM FR

Тежински индекс

W

Брзински индекс

W

Бренд

Сезона