zimska
DAVANTI

235/40R18 95V Wintoura+

Ширина

Профил

40

Дијаметар

R18

Сезона

Шара

Wintoura

Тежински индекс

95

Бренд

Брзински индекс

V

Шифра: AA018237 Категории: Ознаки: