zimska
CONTINENTAL

235/40R19 96V WinterContact TS870P XL FR

Ширина

Профил

40

Дијаметар

R19

Шара

WinterContact TS870P

Тежински индекс

V

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона

Шифра: 502265 Категории: Ознаки: