Продаденоletna

235/40R19 96W P7cint XL

Шифра: AA010135-16 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

40

Дијаметар

R19

Шара

P7 Cinturato

Тежински индекс

W

Брзински индекс

W

Бренд

Сезона