Продаденоza-site-sezoni

235/45 R17 97Y Celsius AS2 XL

7,470 ден

Шифра: 500761 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

45

Дијаметар

R17

Шара

Celsius AS2

Бренд

Сезона