Продаденоza-site-sezoni

235/45 R18 98Y Celsius AS2 XL

10,130 ден

Шифра: 500763 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

45

Дијаметар

R18

Шара

Celsius AS2

Бренд

Сезона