Продаденоletna

235/45R17 94Y BRAVURIS 5 FR

5,550 ден

Шифра: 500181 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

45

Дијаметар

R17

Шара

Bravuris 5

Тежински индекс

Y

Брзински индекс

Y

Бренд

Сезона