235/45R18 98V POLARIS 5 XL FR

9,110 ден

Шифра: 502589 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

45

Дијаметар

R18

Шара

POLARIS 5

Тежински индекс

V

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона