zimska

235/45R20 100W WinterContact TS 870 P XL

Ширина

Профил

45

Дијаметар

R20

Шара

WinterContact TS870P

Тежински индекс

W

Брзински индекс

W

Бренд

Сезона

Шифра: AA023263 Категории: Ознаки: