zimska
DAVANTI

235/50R18 101V Wintoura+

Ширина

Профил

50

Дијаметар

R18

Сезона

Шара

Wintoura

Тежински индекс

101

Бренд

Брзински индекс

V

Шифра: AA018238 Категории: Ознаки: