letna
CONTINENTAL

235/50R18 97V PremiumContact 6

Ширина

Профил

50

Дијаметар

R18

Сезона

Шара

ContiPremiumContact 6

Runflat

0

Тежински индекс

97

Бренд

Брзински индекс

V

RR

E

WR

A

Noise

72

Шифра: AA011034 Категории: Ознаки: