-10%Продаденоzimska

235/50R19 99H WSZer3(MO)

18,460 ден 16,614 ден

Шифра: 503135 Категории:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

50

Дијаметар

R19

Шара

WINTER SOTTOZERO 3

Тежински индекс

H

Брзински индекс

H

Бренд

Сезона