Продаденоletna
CONTINENTAL

235/50R19 99V SC5 SUV FR

Ширина

Профил

50

Дијаметар

R19

Сезона

Шара

ContiSportContact 5 SUV

Runflat

0

Тежински индекс

99

Бренд

Брзински индекс

V

RR

C

WR

A

Noise

73

Шифра: AA014622 Категории: Ознаки: