Продаденоletna

235/55R17 99V PXCMS

8,340 ден

Шифра: 503629 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

55

Дијаметар

R17

Шара

PROXES COMFORT

Тежински индекс

V

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона