Продаденоletna
CONTINENTAL

235/55R18 100V EcoContact 6

Ширина

Профил

55

Дијаметар

R18

Шара

ContiEcoContact 6

Тежински индекс

V

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона

Шифра: AA023348 Категории: Ознаки: