Продаденоletna

235/55R18 100W W

4,700 ден

Шифра: 503815 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

55

Дијаметар

R18

Шара

MA349

Тежински индекс

W

Брзински индекс

W

Бренд

Сезона