zimska
CONTINENTAL

235/55R19 101H TS850P SUV AO

Профил

55

Ширина

Дијаметар

R19

Сезона

Шара

WinterContact TS 850 P SUV

Runflat

0

Тежински индекс

101

Бренд

Брзински индекс

H

Шифра: AA016071 Категории: Ознаки: