letna
CONTINENTAL

235/55R19 101V CSC5 SUV FR

Ширина

Профил

55

Дијаметар

R19

Сезона

Шара

ContiSportContact 5 SUV

Runflat

0

Тежински индекс

101

Бренд

Брзински индекс

V

RR

E

WR

A

Noise

73

Шифра: AA014725 Категории: Ознаки: