Продаденоletna

235/60R17 102V 701 SUV RI

6,770 ден

Шифра: AA010925 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

60

Дијаметар

R17

Шара

701 Suv

Тежински индекс

V

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона