Продаденоletna

235/60R17 102V BRAVURIS 5 FR

6,990 ден

Шифра: 500190 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

60

Дијаметар

R17

Шара

Bravuris 5

Тежински индекс

V

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона