235/60R17 106H WR SUV 4 XL

7,020 ден

Шифра: AA020620-21 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

60

Дијаметар

R17

Шара

WR SUV 4

Тежински индекс

H

Брзински индекс

H

Бренд

Сезона