Продаденоall-season-letna-zimska
MICHELIN

235/60R17 106V CROSSCLIMATE SUV XL

Ширина

Профил

60

Дијаметар

R17

Сезона

Шара

Crossclimate SUV

Тежински индекс

106

Бренд

Брзински индекс

V

Шифра: AA019018 Категории: Ознаки: