Продаденоzimska

235/60R18 103H Scorpion Winter MO

11,970 ден

Шифра: 500935 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

60

Дијаметар

R18

Шара

Scorpion Winter

Тежински индекс

H

Брзински индекс

H

Бренд

Сезона