Продаденоletna

235/60R18 103V BRAVURIS 5 FR

8,510 ден

Шифра: 500191 Категории:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

60

Дијаметар

R18

Шара

Bravuris 5

Тежински индекс

V

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона