Продаденоzimska

235/60R18 107H WinterContact TS870 P XL

12,450 ден

Шифра: AA023266 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

60

Дијаметар

R18

Шара

WinterContact TS 870

Тежински индекс

H

Брзински индекс

H

Бренд

Сезона