Продаденоletna
CONTINENTAL

235/60R18 107V EcoContact 5 SUV VOL XL F

Ширина

Профил

60

Дијаметар

R18

Шара

ContiEcoContact 5 SU

Тежински индекс

V

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона

Шифра: AA022892 Категории: Ознаки: