Продаденоletna

235/60R18 107V SUV 4×4 701 TA

7,500 ден

Шифра: AA019388 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

60

Дијаметар

R18

Шара

701 Suv

Тежински индекс

V

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона