Продаденоletna
RIKEN

235/60R18 107W 701 SUV

Профил

60

Ширина

Дијаметар

R18

Сезона

Шара

701 Suv

Runflat

0

Тежински индекс

107

Бренд

Брзински индекс

W

RR

E

WR

C

Шифра: AA010916 Категории: Ознаки: