Продаденоletna

235/60R18 107W PROXES COMFORT SUV XL

8,510 ден

Шифра: AA022455 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

60

Дијаметар

R18

Шара

PROXES SPORT SUV

Тежински индекс

W

Брзински индекс

W

Бренд

Сезона