Назад
Продаденоletna

235/65R16C 115/113R ContiVanContact 200

11,610 ден

Шифра: AA009571 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

65

Дијаметар

R16

Шара

ContiVanContact 200

Тежински индекс

R

Брзински индекс

R

Бренд

Сезона