Продаденоzimska

235/65R17 104H PILOT ALPIN5 SUV MO TL

13,270 ден

Шифра: 502941 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

65

Дијаметар

R17

Шара

Pilot Alpin 5 SUV

Тежински индекс

H

Брзински индекс

H

Бренд

Сезона