Продаденоall-season-letna-zimska
RIKEN

235/65R17 108H ALL SEASON SUV XL RI

Ширина

Профил

65

Дијаметар

R17

Шара

All Season

Тежински индекс

108

Брзински индекс

H

Бренд

Сезона

Шифра: AA021840 Категории: Ознаки: