Продаденоletna

235/65R17 108V 701 SUV XL TA

6,770 ден

Шифра: AA014477 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

65

Дијаметар

R17

Шара

701 Suv

Тежински индекс

V

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона