Продаденоletna

245/35R20 95W MA349 XL

5,130 ден

Шифра: 503847 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

35

Дијаметар

R20

Шара

MA349

Тежински индекс

W

Брзински индекс

W

Бренд

Сезона