letna
CONTINENTAL

245/35R21 96W CSC5 XL FR

Ширина

Профил

35

Дијаметар

R21

Сезона

Шара

ContiSportContact 5

Runflat

0

Тежински индекс

96

Бренд

Брзински индекс

W

RR

E

WR

A

Noise

72

Шифра: AA019373 Категории: Ознаки: